Sledujte nás Twitter Facebook YouTube Instagram

ENGLISH : CZECH

Závod série Challenge Family v České republice!

EXPO

Součástí areálu závodu bude také prostor EXPA, veletrh na kterém můžete navštívit stánky partnerů závodu. Čeká zde na vás servis kol, regenerační a zábavné zóny, stánky s jídlem a možnost dokoupit potřebné vybavení a oblečení za výhodné ceny.

Otevírací doba EXPA:

27.7.2018 – 10:00 – 20:00

28.7.2018 – 6:30 – 20:00

Umístění EXPA: Vítězná a Zborovská ulice

Níže naleznete seznam konkrétních stánků (budou průběžně aktualizovány):

Nový Ford Focus bude ozdobou stánku hlavního partnera závodu. Výrazně zvětšený model nabízí překvapivě hodně prostoru uvnitř a k tomu mnoho nových technologií pro řidiče i posádku. Spolu s novým Focusem vystaví Ford hybridní Mondeo HEV, se kterým můžete v Praze parkovat zdarma v modrých a fialových zónách. K prohlédnutí bude také nejpopulárnější Fordí SUV, model Kuga. Na stánku bude probíhat soutěž o drobné ceny.

Akron Italia CZ s.r.o. je exkluzivním importérem a autorizovaným distributorem produktů Akron na českém a slovenském trhu. Představujeme značku kvality, inovace a funkčního stylu a snažíme se tak činit způsobem, který reflektuje tyto rysy. U stánku Akron si můžete kromě výběru produktů také vychutnat pravou italskou kávu.

 

Společnost HISPORT CZ se zabývá řadou činností, které se nějakým způsobem týkají sportu, sportovní přípravy a péče o tělo a zdravý životní styl obecně. Společnost na českém a slovenském trhu zastupuje a prezentuje produkty firem HYPOXICO, Oval Concepts, SaltStick a Rolf PRIMA z USA, a firem sailfish a o-synce z Německa. Nabízíme také produkty švýcarské značky Compressport. HISPORT CZ také provozuje sportovní klub HISPORT TEAM, který sdružuje řadu špičkových sportovců v elitní kagorii a současně nabízí pomoc a zázemí i zájemcům z řad sportující veřejnosti. Jednou z jeho aktivit je i provoz PLAVECKÉ ŠKOLY pro dospělé.

 

Společnost Hervis Sports vybízí k aktivnímu pohybu a tím k lepšímu životnímu pocitu. A proto najdou příznivci sportu v prodejnách Hervis vše, co pro své sportovní vyžití potřebují. Hervis nabízí široký sortiment nejen funkčního, ale také módního zboží světových i vlastních značek, které najdete v prodejnách i online na www.hervis.cz.

Přijďte se i Vy přesvědčit do stánku Hervis a vybavte sebe i svoji rodinu na sport i volný čas.

 

Ve stánku Tejpy.cz se můžete nechat zatejpovat na závod a po něm se zregenerovat na válcích Blackroll.

 

U stánku SunInvent neleznete velkou chillout zónu s pohodlnými vaky, během odpočinku si zde můžete i prohlédnout nabídku stanů a dalšího vybavení pro organizaci akcí, které společnost nabízí.

 

SPECIALISTA NA ZDRAVÉ MIXOVANÉ NÁPOJE POMOCÍ NUTRI A SMOOTHIE MIXÉRŮ. Zdravý životní styl, podpořený nápoji smoothie z čerstvé zeleniny nebo ovoce, je nutností každého sportovce.  Značka Domo se dlouhodobě věnuje vývoji a výrobě domácích spotřebičů s důrazem na zdravé vaření a stravování pro sportovce. Dokladem toho je dlouhodobě úspěšný triatlonový tým DOMO v čele s vítězem Challange Prague 2017 Pietrem Heemeryckem

 

Unikátní zábavní park se vzdělávacími prvky. Desítky statických i robotických ozvučených modelů v životních velikostech, 4D Kino, naučný pavilon Cesta do minulosti Země se skutečnými vykopávkami, dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora a pro letošní sezóny i spoustu dinosauřích mláďat. Vydejte se na střeše Galerie Harfa na cestu do druhohor, účastníci CHP mají slevu 20% na rodinné vstupné.

DinoPark, to je skvělý tip na výlet pro celou rodinu!

 

V Expu se Vám představí brand Saucony s kolekcí revolučních, cenami ověnčených běžeckých bot, které zvyšují laťku v inovativním provedení. Doplní ji progresivní značka Stance, která svým designem pokořila vnímání ponožek jako nudné kousky látky. Trojici uzavře Oakley & Optic Lab, nabízející screening zraku a představí zde Oakley sportovní dioptrický program.

 

Enervit je specialista na sportovní výživu pro vytrvalce a hlavní výživový partner závodu, takže nemůže na EXPU chybět! Na jeho stánek si můžete dojít pro špičkovou sportovní výživu na dobu před, během i po sportu, ke kterým dostanete cenné rady pro jejich maximální využití k lepšímu výkonu. Nechte si doporučit výživový plán nebo sáhněte po již připravených balíčcích podle času, který plánujete strávit na trati. K vyzvednutí tu budou i předem objednané balíčky, se kterými Vám v závodě energie nedojde!

 

Běžecká sezóna je v plném proudu a po krátké letní přestávce bude pokračovat i seriál závodů RunCzech. V našem stánku se můžete těšit na představení zářijové Birell Grand Prix – závodu na 10 a 5 kilometrů večerní Prahou nebo jednoho z nejrychlejších půlmaratonu na světě – Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem. A zaregistrovat se zde můžete i na zbrusu nový terénní závod – Liberec Nature Run. Doražte do stánku RunCzech a poběžte s námi!

 

Jako každý rok, budete mít možnost se zastavit u červeného stánku švýcarské značky Compressport, která bude na místě s celou svou nabídkou. Od přehazovaček na startovní čísla, pásků na čipy, kšiltů, přes kompresní návleky, oblečení, až po závodní dresy. K dispozici budou i výrobky z řad letošních kolekcí, ať už triatlonových nebo běžeckých. Tak neváhejte a dopřejte si pravou švýcarskou kvalitu!

Stejně jako v minulých ročnících, Vám bude k dispozici široká nabídka francouzské značky Z3R0D, jejímž ambasadorem je například Tomáš Mika! Navštivte stánek Compressport, kde na Vás budou čekat i věci od této značky specializující se výhradně na triatlon. Triatlonové šortky, dresy, kombinézy a v neposlední řadě i neopreny s plavkami. Samozřejmostí jsou i novinky pro letošní sezónu, jako například Start Tri Suit nebo Time Trial Suit. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

 

Prezentace se bude týkat druhým rokem běžícího projektu pod hlavičkou ČTA Můj první triatlon. Seriálu závodů pro triatlonové začátečníky www.mujprvnitriatlon.cz  na stánku budeme mimo jiné prezentovat i kolekci triatlonového oblečení a doplňků v národních barvách nabízených ČTA na jejich oficiálním eshopu.

 

Tri Fun Fit je česko – italský projekt, který vznikl spojením sportu a zábavy. Jedná se vitrínu sportu zaměřující se na triatlon, běh, cyklistiku, plavání, fitness. Součástí Tri Fun Fit je e-shop, blog plný zajímavých článků, sekce tréninku, kempů a zábavných i poučných videií. Naším heslem je ,,Be Tri, have Fun, be Fit”. Tešte se na řadu originálních produktů!

 

WARM UP & RECOVERY ZONE

TRIGGER POINT – koncept pro lepší výkon a regeneraci nabídne všem účastníkům FORD CHALLENGE PRAGUE celodenní péči v přípravě na výkon či regeneraci po něm.

Připraveny jsou pro vás různé druhy terapie – po skončení závodu oblíbená chladová (velmi příjemná v případě teplého počasí) a pak samotné automobilizační techniky v podobě masážních válců a tyčí v naší zóně i v terénu těsně před startem.

 

Součástí zóny bude i prodejní stánek, kde budete mít možnost zakoupit produkty za zvýhodněnou cenu.

Ve stánku Resportica vyzkoušíte regenerační a revitalizační gely RE.sport a přesvědčíte se tak na “vlastní kůži”, jak rychleji ze sportovního vyčerpání.

 

CYKLOSERVIS

Pomohou Vám vyřešit téměř jakýkoliv problém s kolem. Kromě servisu můžete u stánku nakoupit doplňky na kolo od Xlab, duše, galusky, všeklíče, CO2 bombičky včetně dalšího příslušenství, atd. Představí i malou nabídku TT cyklo bot, helem, TT oblečení a malý stojan s výprodejem sportovního oblečení. Společnost LSB Sport se v letních měsících věnuje prodeji TT a silničních kol a jejich zakázkovým stavbám.

Seznam servisních úkonů zdarma:

 • Výměna duše
 • Foukání pneu
 • Výměna řetězu (práce)
 • Seřízení brzd (nekapotované)
 • Seřízení přehazovačky
 • Seřízení přesmykače
 • Mazání řetězu
 • Montáž pedálů
 • Nastavení sedla
 • Kontrola dotažení řídítek + hrazdy
 • Montáž kufrů od pedálů na tretry

Seznam placených servisních úkonů:

 • Lepení galusek
 • Centrování kol
 • Omotání řídítek
 • Seřízení brzd kapotované
 • Seřízení Di2 řazení
 • Výměna kabelů Di2
 • Výměna brzdového lanka vedeného rámem
 • Sundání a nandání nových pneu nezakoupených u nás
 • Zkrácení vidlice, sedlovky
 • Demontáž středového složení, namazání, montáž a seřízení.