Sledujte nás Twitter Facebook YouTube Instagram

ENGLISH : CZECH

Závod série Challenge Family v České republice!

Běžecký závod dětí HERVIS CHALLENGEJUNIOR bude součástí triatlonového svátku

Posted on: Wednesday 23rd May 2018

V rámci triatlonového víkendu je připravena pestrá porce závodů –zahájí ho v pátek 27. července na Střeleckém ostrově běžecký závod dětí – HERVIS CHALLENGEJUNIOR.
Běžecký závod pro děti a mládež od 3 do 15 let závod získal nového titulárního partnera. Je jím společnost Hervis Sports, která svým zákazníkům nabízí široký výběr sportovního oblečení, obuvi a vybavení pro nejrozšířenější sporty jako je běh, fitness, cyklistika, outdoor, lyžování a další.

Časový harmonogram dětského závodu 27.7.2018:
10:00 – 15:15 – Registrace HERVIS CHALLENGEJUNIOR (Vítězná ulice)
16:00 – Start HERVIS CHALLENGEJUNIOR (Střelecký ostrov)

Trasy:
150 m – ročníky narození 2011 až 2015
500 m – ročníky narození 2007 až 2010
1000 m – ročníky narození 2003 až 2006

Ceny:
Každý účastník si odnese památeční medaili, diplom za účast, věcné ceny od Hervisu a také vlastní fotografie ze závodu, které budou ke stažení podle startovních čísel v samostatné fotogalerii Hervis.

Zajištěn bude samozřejmě i zábavný doprovodný program, o který se postará DinoPark.

Registrace na závod za startovné 5 € ZDE.

O společnosti Hervis Sports
V Hervisu zakoupíte produkty nejen světových, ale i vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další, které jsou přehledně uspořádány podle jednotlivých sportovních odvětví v tematických nebo značkových rámech.

S výběrem produktů stejně jako se servisem Vám pomohou proškolení zaměstnanci. Pro členy Hervis Sportsclubu jsou navíc připravené speciální nabídky a odměny za nákup.

Prodejny Hervis Sports jsou také on-line! Zákazníci mohou nakupovat prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, a vybírat tak z rozšířeného portfolia zboží a značek, které nejsou v síti prodejen v České republice dostupné. Navštivte jednu z 25 prodejen v ČR a e-shop www.hervis.cz